Dołącz do Fit-Line w wakacje i zdobądź rabat i konsultację z dietetykiem

Dołącz do naszego klubu i spędź aktywnie wakacje. Specjalnie na lato mamy dla Was rabaty i darmowe konsultacje z dietetykiem.

Rabat na start

Jeśli jeszcze nie dołączyłaś do fitness klubu Fit Line, wakacje to idealny moment na zapisanie się na zajęcia. Przy wykupieniu karnetu między 23 czerwca a 31 lipca zdobędziesz rabat, który mają tylko stałe klientki. Dzięki temu za każdy miesiąc, niezależnie od rodzaju karnetu, zapłacisz 10 zł mniej. Tj. za 4 wejścia w miesiącu zapłacisz 70 zł, za 8 godzin 90 zł, za 12 godzin 110 zł, a za karnet open 130 zł. W przypadku studentów karnet 8 godzin będzie kosztował 70 zł, a open 100 zł. Zdobyty w ten sposób rabat będzie obowiązywał w każdym kolejnym miesiącu. Jedynym warunkiem utrzymania zniżki jest zachowanie ciągłości uczęszczania na zajęcia.

Konsultacja z dietetykiem gratis

Jeśli do końca lipca zdecydujesz się na wykupienie karnetu na całe dwa miesiące, w gratisie otrzymasz konsultację z dietetykiem. W ramach spotkania wykonany zostanie pomiar składu Twojego ciała (zawartość tkanki tłuszczowej podskórnej i wisceralnej, masy mięśniowej, wody oraz oszacowanie wieku metabolicznego). Podczas wizyty uzyskasz fachowe porady, dzięki którym dowiesz się, jak schudnąć, jak nie przytyć lub co jeść, a czego unikać, by zachować zdrowie lub ewentualnie wspomóc leczenie niektórych chorób.

Ceny karnetów na 2 miesiące z uwzględnieniem wakacyjnego rabatu:

4 godziny zajęć w miesiącu x 2 miesiące = 140 zł (konsultacja z dietetykiem gratis)

8 godzin zajęć w miesiącu x 2 miesiące = 180 zł (konsultacja z dietetykiem gratis)

12 godzin zajęć w miesiącu x 2 miesiące = 220 zł (konsultacja z dietetykiem gratis)

karnet open na 2 miesiące = 260 zł (konsultacja z dietetykiem gratis)

 

Facebook