Spotkanie kontrolno-informacyjne grupy Solidarne odchudzanie

18 listopada o godzinie 10:30 odbędzie się spotkanie kontrolno-motywacyjne dla uczestniczek programu Solidarne odchudzanie i wszystkich pozostałych odchudzających się klubowiczek. To motywacja także dla tych, które rozważają dołączenie do wspólnego odchudzania. 

Spotykamy się na sali 18 listopada, zaraz po porannych zajęciach. Na spotkaniu wszystkie będziecie mogły się zważyć, skontrolować zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i sprawdzić swój wiek metaboliczny. Pomiarów będą mogły dokonać nie tylko Panie uczestniczące w programie, ale także klubowiczki zainteresowane przyłączeniem się do odchudzania. Podczas spotkania będziecie mogły umówić się z dietetykiem na indywidualną rozmowę w celu opracowania diety. Koszt udziału w programie (indywidualne spotkanie z dietetykiem + opracowanie diety składającej się z 7 całodziennych zestawów posiłków wraz z przepisami) wynosi 200 zł. Cena grupowych spotkań kontrolnych to 20 zł.

Pamiętajcie, do Sylwestra zostały już niecałe 2 miesiące, a czas pędzi nieubłaganie. Motywacja na 100% i zabieramy się do roboty!

Jak przygotować się do pomiarów?

Aby pomiar składu ciała nie został zaburzony przez np. odwodnienie organizmu, w dniu ważenia nie pijcie kawy ani mocnej herbaty, a dzień wcześniej alkoholu. Tego dnia unikajcie też intensywnego wysiłku fizycznego i od rana regularniej pijcie wodę. Dziewczyny, które już zaczęły odchudzanie: nie zapomnijcie zabrać na spotkanie swoich diet. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy modyfikować ich kaloryczność. Przemyślcie także, które z posiłków najmniej Wam przypadły do gustu lub które już się znudziły. W ramach spotkania będziecie mogły zamienić do 3 posiłków. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia zupełnie nowej diety. W takim przypadku koszt ułożenia kolejnych 7 zestawów wynosi 150 zł.

Szczegółowy przebieg programu Solidarna odchudzanie

fot. foter.com

 

 

Facebook