Spotkanie kontrolne grupy Solidarne odchudzanie

Minął miesiąc, od kiedy dziewczyny z grupy „Solidarne odchudzanie” odebrały swoje diety. Przyszedł więc czas na spotkanie kontrolne. Widzimy się w sobotę (27 maja) o godz. 10:30!

Grupa „Solidarne odchudzanie” zawiązała się z początkiem kwietnia. Najpierw wspólnie wyznaczyłyśmy sobie cele i plan działania, potem każda z uczestniczek spotkała się z dietetykiem. Podczas indywidualnych spotkań dziewczyny poznały skład swojego ciała (zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni, wody, wiek metaboliczny itd.), opowiedziały o tym, jak jedzą, co lubią, jak wygląda ich dzień. Dietetyczka na podstawie uzyskanych informacji opracowała każdej indywidualną dietę. Po świętach dziewczyny rozpoczęły odchudzanie. Pierwsze efekty ich zmagań zmierzymy już w najbliższą sobotę, 27 maja. Spotykamy się w klubie o godz. 10:30.

Podczas spotkania skontrolujemy masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, wiek metaboliczny. Omówimy osiągnięte efekty i przegadamy błędy, które zdarzało nam się popełniać. Może wspólnie uda nam się znaleźć sposoby na walkę ze swoimi słabościami. Nie bójcie się – każda z nas je ma :). Wspólnie nauczymy się je kontrolować.

Informacje dla uczestniczek

Dziewczyny, pamiętajcie, by w dniu spotkania nie pić kawy ani mocnej herbaty, a dzień wcześniej (i oczywiście w dniu ważenia 🙂 ) alkoholu. Tego dnia unikajcie też intensywnego wysiłku fizycznego i od rana regularniej pijcie wodę. Pominięcie tych zasad może dać błędny pomiar składu ciała. Nie zapomnijcie zabrać na spotkanie swoich diet. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy modyfikować ich kaloryczność. Przemyślcie także, które z posiłków najmniej Wam przypadły do gustu lub które już się znudziły. W ramach spotkania będziecie mogły zamienić do 3 posiłków. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia zupełnie nowej diety. W takim przypadku koszt ułożenia kolejnych 7 zestawów wynosi 150 zł.

Dołącz do nas

Jeśli chciałabyś do nas dołączyć, możesz to zrobić w każdej chwili. Dobrą okazją do tego może być nasze sobotnie spotkanie. Będziesz mogła skonsultować się z dietetykiem i umówić się na indywidualną rozmowę w celu opracowania diety. Koszt udziału w programie (indywidualne spotkanie z dietetykiem + opracowanie diety składającej się z 7 całodziennych zestawów posiłków wraz z przepisami) wynosi 200 zł. Cena grupowych spotkań kontrolnych (raz w miesiącu) wynosi 20 zł.

Szczegółowy przebieg programu TUTAJ

Podsumowanie efektów po pierwszym miesiącu TUTAJ

Facebook