Solidarne odchudzanie: Diety już do odbioru. Zaczynamy!

Skończyły się święta, więc ruszamy z naszym solidarnym odchudzaniem. W recepcji klubu na wszystkie uczestniczki projektu czekają indywidualnie skomponowane diety. Odbieramy i zaczynamy! Grupa jest otwarta i w każdej chwili możesz do niej dołączyć!

Co zrobiłyśmy do tej pory

Przed świętami nasza dietetyczka spotykała się w cztery oczy z każdą z uczestniczek projektu. Na spotkaniu każda z dziewczyn dowiedziała się nie tylko ile waży, ale także jaki procentowy udział w składzie ich ciała ma tkanka tłuszczowa i jak jest rozmieszczona, ile ważą ich mięśnie i jak skład ich ciała wpływa na wiek metaboliczny. Pomiary pozwoliły wytyczyć cele, a bardzo długie i szczere rozmowy na temat dotychczasowej diety każdej z dziewczyn umożliwiły zasygnalizowanie, które przyzwyczajenia należy zmienić, by stanąć na drodze do realizacji wyznaczonych planów. Dietetyczka starała się także poznać upodobania kulinarne i rozkład zajęć w ciągu dnia każdej z uczestniczek, tak by dopasować charakter diety do potrzeb dziewczyn.

Co przed Tobą

Teraz gotowa dieta czeka na Ciebie w recepcji klubu. Zapoznaj się z nią i jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, skontaktuj się z dietetyczką Kasią. Pamiętaj, że w sprawie diety możesz do niej pisać i dzwonić w każdej chwili, nie ważne czy problem jest natury organizacyjnej czy psychologicznej.(Prawdopodobnie w piątek po zajęciach lub w sobotę po południu zorganizujemy jeszcze spotkanie, na którym będziecie mogły dopytać o szczegóły). Gdy odebrałaś już dietę, wybierz się na zakupy. Nie powinno stanowić to problemu, bo do diety masz dołączoną listę zakupów. Upewnij się, czy masz w domu wagę kuchenną, będzie Ci potrzebna. Po zakupach możesz zabierać się za gotowanie. Pamiętaj, że nie musisz przygotowywać potraw codziennie. Gotuj posiłki na kilka dni (optymalnie 3 dni) i powtarzaj przez ten czas zestaw z całego dnia. Zaoszczędzisz sporo czasu i łatwiej będzie Ci stosować dietę. Resztę wytycznych znajdziesz w swojej książeczce z dietą.

Pamiętaj o treningu

Przejrzyj uważnie strona po stronie rozpiski, które odebrałaś. Znajdziesz tam także zalecenia dotyczące treningu fizycznego. W razie pytań w tych kwestiach, kontaktuj się z Gosią. Pamiętaj, że wysiłek fizyczny nie tylko przyspieszy proces spalania tkanki tłuszczowej, ale także pozwoli ładnie wyrzeźbić i ujędrnić Twoje ciało. Jednym z warunków uczestnictwa w programie jest uczęszczanie na zajęcia minimum 8 godzin w miesiącu. To, czy w danym okresie byłaś na tylu zajęciach, będzie sprawdzane przed spotkaniami kontrolnymi i tylko taka obecność będzie umożliwiała Ci dalszy udział w solidarnym odchudzaniu.

Spotkania kontrolne

Co miesiąc będziemy spotykały się całą grupą na spotkania kontrolne. Podczas takich wizyt będzie dokonywany pomiar masy i składu ciała oraz będziemy podsumowywać efekty. Waga każdej z osobna będzie omawiana tylko z dietetyczką, a na forum całej grupy będziemy rozmawiały o osiągniętych efektach, samopoczuciu, mobilizacji i ewentualnych błędach, które zdarzało nam się popełniać.  Pierwsze takie spotkanie już 20 maja (godzinę podamy niebawem). O terminach kolejnych spotkań dowiesz się w klubie, na FB i na stronie fitness-legionowo.pl.

Damy radę!

Ponieważ nasze odchudzanie z nazwy jest solidarne, ciężar zadania bierzemy na wspólne barki. Nasza 9-osobowa grupa do spalenia ma blisko 60 kg tłuszczu. W talii do zgubienia mamy łącznie 77 cm, a w biodrach około 46 cm. Wspólnymi siłami damy radę! 😊 Do dzieła waleczne dziewczyny!

Dołącz do nas

Aby dołączyć do naszej grupy, skontaktuj się z Gosią w klubie lub telefonicznie 604 085 127. Następnie umówisz się z dietetyczką na spotkanie, po którym w ciągu 7 dni otrzymasz dietę. Potem będziesz spotykała się raz w miesiącu już z całą grupą na spotkaniach mobilizacyjno-kontrolnych. Koszt spotkania z dietetykiem i ułożenia diety wynosi 200 zł, a wizyt kontrolnych 20 zł. Oferta dotyczy tylko osób uczęszczających na zajęcia do klubu min. 8 razy w miesiącu.

Facebook