Na drodze do zdrowia, dobrego samopoczucia i zgrabnej sylwetki nie może zabraknąć ani aktywności fizycznej, ani odpowiednio zbilansowanej diety. Dlatego w naszym klubie poza planem treningowym klientki mogą zasięgać porad u dietetyka oraz otrzymywać indywidualnie opracowany jadłospis. Jest to propozycja zarówno dla tych klientek, które chciałyby schudnąć, jak i tych które chciałyby po prostu zdrowo się odżywiać. Diety układa dietetyk medyczny, który przy opracowywaniu planu żywieniowego uwzględnia stan zdrowia klientek oraz nietolerancje pokarmowe. Indywidualnie opracowany jadłospis może posłużyć także jako wsparcie leczenia chorób dietozależnych (cukrzyca, hiperlipidemie, dna moczanowa itd.).

Kompleksowy program dietetyczny dzieli się na następujące etapy:

1. Pierwsze spotkanie z dietetykiem

Podczas spotkania:

– pomiar masy ciała, zawartości tkanki tłuszczowej (tłuszcz podskórny i wisceralny), masy

mięśniowej, BMI, określenie wieku metabolicznego i tempa przemiany materii

– wywiad żywieniowy i zdrowotny

– rozmowa o preferencjach żywieniowych i dotychczasowym stylu życia, które posłużą ułożeniu indywidualnej diety

Czas trwania spotkania: 1 godzin

2. Dieta

W ciągu 7 dni od pierwszego spotkania z dietetykiem klientka otrzymuje dietę, która składa się z 7 zestawów całodziennych posiłków wraz z przepisami

3. Spotkania kontrolne

Spotkania kontrolne z dietetykiem odbywają się co 4 tygodnie. Podczas takich wizyt dokonywany jest ponowny pomiar składu ciała, omawiane są osiągnięte efekty, wyznaczane kolejne cele, a w razie potrzeby wprowadzane są modyfikacje w diecie. Podczas wizyty kontrolnej istnieje także możliwość zamówienia kolejnego planu dietetycznego.

Czas trwania spotkania ok. 20 min.

W czasie trwania programu dietetyczka jest dostępna pod telefonem i mailem (w razie pytań lub problemów).

Dietę lub samą poradę dietetyka zamówić możesz podczas kupowania karnetu.

Facebook